O mnie

Urodziłam się w Gdańsku w latach 70-tych, ale psychologię studiowałam w Atenach. Tam też spotkałam się z psychoanalizą.  

Po studiach pracowałam na oddziale Ateńskiego Szpitala Psychiatrycznego oraz w Ośrodku dla dzieci z trudnościami przystosowawczymi. W dalszym ciągu brałam udział programie Ministerstwa Edukacji po nazwą „Szkoły Rodziców”, a następnie w Organizacji Pozarządowej opiekującej się rodzinami z tzw. pogranicza.

Moje studia magisterskie na Wyższej Szkole Zdrowia Publicznego dotyczyły psychologii zdrowia pacjentów cierpiących na zaburzenia chroniczne. Posiadam również specjalizację z dziedziny analizy grupowej, którą uzyskałam na Uniwersytecie Ateńskim, odział Psychiatrii. 

Psychoanalizą, głównie lacanowską, zajmuję się od 15-lat. Jestem członkinią Forum Pola Lacanowskiego w Atenach i w Warszawie, oba są częścią Szkoły Psychoanalizy Pola Lacanowskiego w Paryżu. W roku 2020-2022 pełniłam funkcję Delegata z ramienia Forum Polskiego, a w okresie 2022-2024 jestem przewodniczącą zarządu.

https://www.fppl.pl/

https://www.champlacanien.net/

Moje kwalifikacje uzyskały certyfikat Niemieckiego Stowarzyszenia Psycholożek i Psychologów. 

https://www.bdp-verband.de/

Z pacjentami indywidualnymi pracuję od 2012 roku.

W Niemczech mieszkam od 2018. 

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Polityka prywatności